Co pro tebe organizátoři setkání chystají?

31. 3. 2014 10:30

Samé zajímavé aktivity a milá překvapení! Však uvidíš sám nebo sama, když přijedeš. Organizátoři už byli minulý týden obhlédnout samotné místo setkání - malebné městečko na Vysočině Třešť.

Program i ubytování bude na SOŠ a SOU, kde to při našem zasedání příjemně vonělo právě pečeným cukrovím od místních studentů. Pokoje nabídnou ubytování po 3-4 lidech. Část z nás se už jistě těší na karimatky a spacáky na zemi, ti ještě o něco šťastnější se dokonce vyspí na postelích. :)

Celý program CSA směřuje k duchovnímu obohacení, inspiraci pro animátory, předání zkušeností, nápadů i povzbuzení do další práce. Nebudou chybět tematické přednášky, workshopy, kulturní a hudební program, chystají se ale třeba i odpočinkové sportovní aktivity, procházky. Nebude chybět ani čajovna, kaple a pravidelný časopis. 

Pokud by ses chtěl/a na setkání podílet, ozvi se co nejdříve organizátorům - stačí v přihlášce na setkání zaškrtnout, že chceš do přípravného týmu. Navíc to budeš mít i levnější! Stále se shánějí například šikovní moderátoři diskuzních skupinek. Stačí se nebát a umět trochu mluvit. :) Práce je ale i v jiných týmech dost, takže neváhej a přihlas se. Ať už jako pomocník či účastník. Těšíme se na tebe!

 Vedoucí Sekce pro mládež a hlavní organizátor o. Jenda Balík

Zobrazeno 1564×

Komentáře

Napsat komentář »

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Společnost, církev, mladá generace… chceš doopravdy něco změnit?
Anonymní dav nebo skutečné společenství?
Zaostřeno na vztahy.
Akce, která se neopakuje každý rok… využiješ příležitost?
jQuery Slide

Rubriky a kategorie